Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO

Obowiązki:

  • Kreowanie polityki handlowej firmy
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi partnerami firmy
  • Budowanie wizerunku firmy
  • Monitorowanie rynku w zakresie konkurencji
  • Opracowanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Współpraca z innymi działami spółki
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Raportowanie bieżących wyników pracy przed zarządem firmy

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie przedstawiciela handlowego w branży biurowej (wyposażenie przestrzeni biurowych, fit-out przestrzeni biurowych, sprzedaż produktów związanych z wyposażeniem biura – np. meble, ścianki szklane) – warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z architektami, zarządcami i właścicielami nieruchomości biurowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych w sektorze B2B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartość oraz chęć zdobywania nowej wiedzy
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja własnej pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Efektywność i samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność

Firma oferuje:

  • Dostęp do bazy kontrahentów i aktualnych zapytań ofertowych kierowanych do spółki
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne warunki pracy
  • Dużą samodzielność, dającą możliwość rozwoju, zawodowego
  • Możliwość stworzenia samodzielnego działu handlowego
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji

KIEROWNIK BUDOWY/WARSZAWA

Obowiązki:

  • Koordynacja pracy na budowie
  • Nadzór nad prawidłową realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy
  • Egzekwowanie kar
  • Rozliczanie zużycia materiałów
  • Prowadzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Dokonywanie odbiorów częściowych i końcowych
  • Częściowa logistyka materiałowa
  • Tworzenie budżetów i harmonogramów prac na poszczególną inwestycje
  • Raportowanie do zarządu
  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na budowie w

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie przy realizacji projektów budowlanych związanych z aranżacją wnętrz powierzchni komercyjnych
  • Uprawnienia budowlane – wymóg konieczny
  • Mile widziane uprawnienia sanitarne
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z angielskojęzycznymi klientami

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie aranżacyjno-budowlanej
  • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy zarówno na budowie jak i w biurze.

ARCHITEKT WARSZAWA/STAŁA WSPÓŁPRACA

Obowiązki:

  • Projektowanie wnętrz komercyjnych; biur, sklepów, restauracji
  • Wykonywanie space planów
  • Wykonywanie prostych wizualizacji
  • Przygotowanie projektów budowlanych architektury – w przypadku konieczności wystąpienia o pozwolenie na budowę
  • Przygotowanie projektów wykonawczych architektury
  • Odbywanie wizji lokalnych w powierzchniach
  • Rozmowy z przedstawicielami Inwestora
  • Wykonywanie inwentaryzacji
  • Analiza dokumentacji projektowej otrzymanej od Inwestorów
  • Wykonywanie przedmiarów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura, architektura wnętrz
  • Mile widziane uprawnienia architektoniczne
  • Znajomość programów graficznych
  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu wnętrz

Oferujemy

  • Stałą współpracę przy zleceniach wykonywanych przez Xplan
  • Możliwość rozwoju
  • Udział w ciekawych przedsięwzięciach