POZNAJ ZESPÓŁ XPLAN

Wojciech Witkowski

Wiceprezes

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami, modernizacji i rewitalizacji budynków. Pracę w sektorze nieruchomości rozpoczął w 1999 roku, pracował w takich firmach jak Warsaw West Gate i Mermaid Properties. W Xplan pracuje od początku 2013 roku. Jest odpowiedzialny za stronę techniczną remontów i sprawy finansowe.

Wojciech Kaczmarczyk

Partner

W branży nieruchomości działa od wielu lat. Zanim został Partnerem w Xplan, był Członkiem Zarządu firmy Interbiuro. Nadzorował realizację dużych projektów między innymi dla Fujitsu, Arka BZWBK, Microsoft, Hewlett Packard, BANK BPS, KSPROP, Concept Development, PZU AM, GTC i wielu innych.

Dariusz Wypyski

Dyrektor ds. zakupów

Związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2007 roku. Współpracował zarówno z polskimi jak i zagranicznymi funduszami inwestycyjnymi. Z Xplan związany od początku istnienia firmy, gdzie odpowiada za prowadzenie działu zakupów, nadzór nad projektami, rozliczenia kontraktów, jak również za kreowanie polityki cenowej firmy.

Zuzanna Wiak

Marketing and Development Manager

Przez wiele lat pracowała w mediach. Od 2006 roku związana jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. W Xplan odpowiedzialna jest za kreowanie wizerunku spółki, zarządzanie działaniami marketingowymi, komunikację z mediami i klientami oraz prowadzenie polityki reklamowej.

Małgorzata Wojciechowska

Kierownik działu ofertowania

Od 2007 roku związania z rynkiem nieruchomości. Pracowała dla Mermaid Properties Sp. z o.o., gdzie była odpowiedzialna za działania związane ze sprzedażą inwestycji, począwszy od marketingu poprzez bezpośrednią obsługę klienta, do przeprowadzania odbiorów usterkowych i końcowych. W Xplan pracuje od 2012 roku, gdzie odpowiada za tworzenie nowego zespołu ofertowania, przygotowanie oraz nadzór nad ofertami wychodzącymi do Klienta.